Neformalusis vaikų švietimas

Kvietimas neformaliojo vaikų švietimo teikėjams

Dokumentų teikimo procesas (prašymo forma), paraiškos forma (1 priedas)

Darbai registruose ir informacinėse sistemose:

      Darbas su Mokinių registru teikėjams  

      Mokinių registro tvarkytojo vadovas NVŠ teikėjams 

 

 

AKREDITUOTŲ LAISVŲJŲ MOKYTOJŲ PATEIKTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ SĄRAŠAS

Eil. Nr.

 Laisvojo mokytojo vardas, pavardė

Neformaliojo vaikų švietimo programos kodas ir programos pavadinimas

1.

Loreta Spitrytė

1. (120300571) „Tapk krepšinio šokėja!"

2. (120300635) Linijiniai šokiai, aerobika

3. (120501149) Aerobinė gimnastika

2.

Vilija Markauskienė

1. (122001082) „Kuriu papuošalą pati"

3.

Rūta Karkauskaitė-Ivanauskė

1. (120300573) Šokio aerobika ir kūno rengyba

2. (120501152) Kūno rengyba treniruoklių salėje

3. (120501261) Funkcinės treniruotės treniruoklių salėje

4.

Raminta Parchomenkienė

1. (120300718) Neoklasikinio šokio studija

5.

Tomas Vainikonis

1. (120500967) Vaikų mokymas plaukti, vandens terapija ir plaukimo pratybos neįgaliesiems

6.

Inga Neseckienė

1. (121400574) Anglų kalba mažiesiems

7.

Eglė Lynikienė

1.(121200088) Kino klubas

8.

Alina Kunigiškienė

1. (121400573) „Mokausi anglų kalbos linksmai"

9.

Ligitas Bernatavičius

1. (120300286) Pramoginių šokių mokymas

10.

Lilija Bernatavičienė

1. (120300287) Pramoginių, šiuolaikinių ir orkestrinių šokių mokymas

11.

Asta Galbuogienė

1. (122000294) Menas kaip terapija

2. (122000296) Integruotas dramos būrelis „Kuriame kartu"

3. (122000704) Integruota programa „Judėk ir būk sveikas"

12.

Jolita Kalėdienė

1. (121100335) Keramikos studija

2. (121400279) „Man patinka anglų kalba" 7–8 metų moksleiviams

3. (121400280) „Man patinka anglų kalba"  8–10 metų moksleiviams

4. (121400281) „Man patinka anglų kalba" 10–11 metų moksleiviams

13.

Aušra Saulevičiūtė

1. (120300566) Šou ir šiuolaikinio šokio stiliaus techninių elementų mokymo užsiėmimų programa

2. (120300567) Šokio studija „Aušrinė" vaikų ir paauglių programa

3. (120300568) Šokio studija „Aušrinė" vyresniųjų šokėjų programa

14.

Giedrė Aranauskienė

1.(122001243) „Kalbėk, skaityk, rašyk"

15.

Elvina Narauskienė

1. (122001241) „Kalbėk, skaityk, rašyk"

16.

Jureta Šametienė

1. (120100596) YAMAHA muzikos mokyklos dainavimo programa

17.

Laisvutė Adomaitienė

1. (120300817) „Liaudies šokis – jaunieji „Dainavos" nariai"

2. (120300818) „Liaudies šokis – gyvoji tautinės kultūros versmė"

18.

Dainius Cimbolas

1. (120501664) „Mokomės bendrauti ir stiprinti kūną dziudo treniruočių pagalba"

19.

Gražina Noreikienė

1. (120101139) Skudučiavimo ugdymas

20.

Rimas Berulis

1. (120501421) Vaikų pirmojo lygio šaudymo iš lanko programa

 

Iš viso

32 programos

 

 

AKREDITUOTŲ KITŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TEIKĖJŲ PATEIKTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ SĄRAŠAS

 

Eil. Nr.

 Kito neformaliojo vaikų švietimo teikėjo pavadinimas

Neformaliojo vaikų švietimo programos kodas ir programos pavadinimas

1.

Nacionalinė krepšinio akademija

1. (120501406) Krepšinis (Alytaus m. sav.)

2.

Šokių studija DOSADO

1. (120300634) Sportinių ir šiuolaikinių šokių mokymas

3.

Alytaus kolegija

1. (121000326) Kompiuterinis projektavimas „AutoCad" sistemoje (I kursas)

2. (121000331) Trimatė kompozicija ir erdvinis modeliavimas

3. (121000330) Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas ir spausdinimas (II kursas)

4. (121000327) Praktiniai medijų meno pagrindai

5. (121000506) „Web" („Back-end") programavimas

6. (121000502) Programavimas „Python" sudėtingiau (II kursas)

7. (121000492) „Logo" ir MakeCode" programuokime sudėtingiau

8. (121000510) Kompiuterinė kūryba fotografijoje ir spaudiniuose

9. (121000495) „Drąsiai į kompiuterijos pasaulį" pradedantiesiems

10. (121000501) Programavimas mobiliesiems įrenginiams

11. (121000493) „Logo" programuokime sudėtingiau jaunučiams

12. (121000498) IT kūrybinė laboratorija (C++4 kursas)

13. (121000496) Fizika per moderniąsias technologijas

14. (121000508) Objektinis programavimas (C# kalba)

15. (121000507) Tinklapių kūrimo pagrindai

16. (121000500) Pirmoji pažintis su programavimu (C++ 1 kursas)

17. (121000497) Interaktyvi kūryba „Scratch" ir „Coder Dojo" aplinkose

18. (121000494) Animacijos kūrimas „Blender" 3D aplinkoje

19. (121000509) Vaizdų kompozicija su „Adobe Photoshop" programa

20. (121000503) Programavimo „Python" pagrindai (I kursas)

21. (121000505) Projektų kūrimas (C++ 3 kursas)

22. (121000504) Taikomasis programavimas „Java"

23. (121000499) Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas)

4.

Alytaus apskrities moterų futbolo  klubas

1. (120501973) Sveikas laisvalaikis sportuojant

5.

VšĮ „American English School" Alytaus filialas

1. (121400028) „Bendrauk drąsiai" Alytaus miesto 7–9 metų moksleiviams (anglų kalba)

2. (121400029) Viešojo kalbėjimo pagrindai Alytaus miesto 10–14 metų moksleiviams (anglų kalba)

3. (121400030) Viešojo kalbėjimo menas Alytaus miesto 15–19 metų moksleiviams (anglų kalba)

6.

VšĮ „Galiu kitaip"

1. (120600064) Robotikos akademija

7.

Lietuvos šaulių sąjunga

1. (121500013) Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus miesto jaunųjų šaulių ugdymo programa

8.

Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija"

1. (121100228) Kaimyninių šalių liaudies amatai (medienos dirbiniai)

2. (121400282) Rusų kalba ir kultūra (ABC)

3. (121300210) Rusų kalba ir kultūra (pažengusiems)

4. (121300254) Lenkų kultūros ir kalbos pažinimas

9.

VšĮ  futbolo akademija Dainava"

1. (120501964) Neformalus vaikų švietimas futbolo veikloje

10.

Futbolo klubas „Spartukai"

1. (120501965) Neformalus vaikų švietimas futbolo veikloje

 

11.

VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras"

1. (120300908) Saviraiškos lavinimas ir kūno rengyba, pasitelkiant sportinį šokį „Zumba" (Alytus)

12.

UAB Kazimiero Simonavičiaus universitetas

1. (121100381) Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa"

2. (120600421) Aviamodelizmas

13.

Asociacija Viešieji interneto prieigos taškai

1. (121000491) IT projektų vadyba ir komandinis darbas Alytaus m. (nevykdys)

2. (121000489) Mobiliųjų aplikacijų kūrimas Alytaus m. (nevykdys)

14.

VšĮ Inžinerijos mokykla

1. (121000470) Išmaniųjų sistemų kūrimas – Alytus

15.

VšĮ LT „Imperator"

1. (120501145) Vaikų fizinio tobulėjimo ir savimotyvacijos pagrindai

16.

Asociacija Alytaus tradicinio aikido klubas

1. (120501645) Japonų kovinio meno aikido („ai wa ki do") sisteminiai užsiėmimai

17.

Lietuvos skautija

1. (121500348) Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa: skautauk, patirk, atrask  (Alytaus m. sav.)

18.

Asociacija Alytaus aeroklubas

1. (120600280) Aviacija, sukurta ir išbandyta laiko

19.

VšĮ „Jaunasis sportininkas"

1. (120501424) Neformalus vaikų, jaunimo ugdymas krepšinio veikloje

20.

VšĮ „Jūsų sportas"

1. (120501420) Neformalus vaikų ugdymas krepšinyje

2. (120501675) „Augu ir stiprėju kartu su krepšiniu"

21.

VšĮ „Robotikos akademija"

1. (120600120) „Ankstyvoji Robotika – Alytus"

2. (120600121) „Smagioji Robotika – Alytus"

 

22.

UAB „ARV-Auto"

1. (120900050) „Mokausi būti vairuotoju"

2. (120900069) „Jaunasis eismo dalyvis"

         23.

UAB „Menar"

1. (122001133) NUMICON skaičiavimo programa ALYTUJE

 

Iš viso

55 programos