Neformalusis vaikų švietimas

Darbai registruose ir informacinėse sistemose:

       Darbas su Mokinių registru (ITC pristatymas teikėjams kuriant NVŠ grupes ir registruojant mokinius)

       Mokinių registro tvarkytojo vadovas NVŠ teikėjams 

Neformaliojo vaikų švietimo krepšelio sutarties pavyzdys

Biudžeto lėšų naudojimo sutartis tarp Alytaus miesto savivaldybės ir neformaliojo vaikų švietimo teikėjų

 

AKREDITUOTŲ LAISVŲJŲ MOKYTOJŲ PATEIKTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ SĄRAŠAS

 

Eil. Nr.

 Laisvojo mokytojo vardas, pavardė

Neformaliojo vaikų švietimo

programos pavadinimas

1.

Loreta Spitrytė

Aerobinė gimnastika

„Tapk krepšinio šokėja"

Linijiniai šokiai, aerobika

2.

Vilija Markauskienė

„Mokomės švęsti kultūringai"

 

3.

Rūta Karkauskaitė-Ivanauskė

Šokio aerobika ir kūno rengyba

Kūno rengyba treniruoklių salėje

Funkcinės treniruotės treniruoklių salėje (sveikatą  stiprinančio fizinio aktyvumo ugdymas sporto ir sveikatingumo klube „Šaulė")

4.

Raminta Parchomenkienė

Neoklasikinio šokio studija

 

5.

Tomas Vainikonis

Vaikų mokymas plaukti, vandens terapija ir plaukimo pratybos neįgaliesiems (vakarinės grupės)

6.

Inga Neseckienė

„Žaidžiu ir mokausi" anglų kalbos programa 7–9 metų mokiniams

7.

Laurynas Kasperavičius

„Išmok apsiginti ir sustiprėk sportuodamas karatė"

8.

 Alina Kunigiškienė

Žaidžiu ir mokausi" anglų kalbos programa 11–13 metų mokiniams

9.

Ligitas Bernatavičius

Pramoginių šokių mokymas

Sportinių šokių įgūdžių tobulinimas

10.

Lilija Bernatavičienė

„Solo Latino" ir šiuolaikinių šokių mokymas

Pramoginių, šiuolaikinių ir orkestrinių šokių mokymas

11.

Deimantė Baranauskienė

Linijinių šokių būrelis

12.

Asta Galbuogienė

Menas kaip terapija

„Būkim savanoriai"

„Kuriame kartu"

„Žiburėlis"

„Judėk ir būk sveikas"

13.

Jolita Kalėdienė

„Man patinka anglų kalba" 7–8 metų mokiniams

„Man patinka anglų kalba" 8–10 metų mokiniams

„Man patinka anglų kalba" 10–11 metų mokiniams

14.

Aušra Saulevičiūtė

Šokio studija „Aušrinė" vaikams iki 12 metų

Šou šokio stiliaus techninių elementų mokymas

Šokio studija „Aušrinė" 15–19 metų mokiniams

15.

Loreta Zabalujeva 

„Zumba – laimės vitaminas" 6–11 metų mokiniams

„Zumba – laimės vitaminas" 12–19 metų mokiniams

16.

Albertas Sereika

Pirmieji teniso žingsniai

17.

Jureta Šametienė

„Yamahos" muzikos mokyklos dainavimo programa

18.

Tadas Žiūkas

„Yamahos" muzikos mokyklos gitaros programa

19.

 Egidija Paužuolienė  (nauja programa)

 Sportinių žaidimų programa „Judėk ir tobulėk" 7–16 metų mokiniams

20.

 Gražina Noreikienė

Skudutininkų ansamblis

21.

 Rimas Berulis

Vaikų pirmojo lygio šaudymo programa

22.

 Laimutė Insodienė

Liaudies  šokio  būrelis

23.

 Violeta Prakapavičienė

Kanklininkų ansamblis

24.

 Tautvilė  Grinkevičiūtė

Tinklinio programa  „Skriejantis kamuolys" 7–16 metų mokiniams

 

AKREDITUOTŲ KITŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TEIKĖJŲ PATEIKTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ SĄRAŠAS

 

Eil. Nr.

 

 Kito neformaliojo vaikų švietimo teikėjo pavadinimas

 

   Neformaliojo vaikų švietimo programos pavadinimas

 

1.

 Nacionalinė krepšinio akademija

Krepšinis Alytaus miesto savivaldybės mokyklų mokiniams

2.

Asociacija Dzūkijos futbolo klubas

Sveikas ir aktyvus laisvalaikis – berniukų futbolas

        3.

 Šokių studija DOSADO

Sportinių ir šiuolaikinių šokių mokymas

       4.

Alytaus kolegija

Informacinė projektinė kūryba „Scratch" ir „Coder Dojo" aplinkose

Trimatė kompozicija ir erdvinis modeliavimas

Informacinių technologijų kūrybinė laboratorija (C++ ir „MS Office")

Praktiniai medijų meno pagrindai 

Projektų kūrimas C++ kalba „CodeBlocks" aplinkoje

Interaktyvių multimedijos produktų kūrimas taikant „Flash" technologiją 

„Logo" programuokime sudėtingiau

Kompiuterinis projektavimas „AutoCad" sistemoje. I kursas

Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas  ir spausdinimas. II kursas

Fotografijos, vaizdo ir garso technologijos

Pirmoji pažintis su C++ kalba

Kūrybinių užduočių sprendimas C++ kalba

„Drąsiai į kompiuterijos pasaulį"

IT taikymas fizikoje

TV laidų kūrimas  

„Logo" ir „GreenFoot" programuokime sudėtingiau

„Flash" animacijos kūrimas 

Spaudinių maketavimas ir dizainas

Vaizdų apdorojimas ir kompozicija su „Adobe Photoshop" programa

Programavimas „Python"

Programavimas „Java"

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Taikomasis programavimas „SharpDevelop" aplinkoje

Tinklalapių programavimas

5.

Alytaus apskrities moterų futbolo  klubas

Sveikas laisvalaikis – merginų futbolas

6.

VšĮ „American English School" Alytaus filialas

„Bendrauk drąsiai" 7–9 metų moksleiviams (anglų kalba)

Viešojo kalbėjimo pagrindai 10–14 metų mokiniams (anglų kalba)

Viešojo kalbėjimo menas 15–19 metų mokiniams (anglų kalba)

7.

VšĮ „Galiu kitaip"

Robotikos akademija

8.

Lietuvos šaulių sąjunga

Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus miesto jaunųjų šaulių ugdymo programa

9.

Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija"

Kaimynių šalių liaudies amatai – medžio dirbiniai

Lenkų kultūros ir kalbos pažinimas

Rusų kalba ir kultūra  (ABC)

Rusų kalba ir kultūra (pažengusiems)

10.

 VšĮ  „Futbolo akademija Dainava"

Neformalus jaunimo ugdymas futbolo veikloje

Futbolo pedagogika

11.

Futbolo klubas „Spartukai"

Neformalus jaunimo ugdymas futbolo veikloje

12.

 VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras"

Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės Alytaus miesto savivaldybės mokyklų mokiniams

13.

Alytaus rankdarbių klubas

„Amatų seklyčia" 7–18 metų mokiniams

14.

VšĮ „Žaliasis lankas"

Šaudymas iš lanko ir bendravimas

15.

Alytaus šokių studija „Alemana"

Sportinių šokių mokymas

16.

LT „Imperator"

Vaikų fizinio tobulėjimo ir savimotyvacijos pagrindai

17.

VšĮ meno terapijos ir socializacijos institutas „Vyta"

Vandens tapyba „Vyta" Alytaus mieste pradedantiesiems

Vandens tapyba „Vyta" Alytaus mieste pažengusiesiems

18.

Lietuvos skautija

Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa Alytaus miesto savivaldybės mokyklų mokiniams

19.

 Asociacija Alytaus aeroklubas

„Aviacija – sukurta ir išbandyta laiko"

20.

 VšĮ „Jaunasis sportininkas"

Neformalus vaikų, jaunimo ugdymas krepšinio veikloje

21.

 VšĮ „Jūsų sportas" Neformaliojo vaikų švietimo

Neformalus vaikų ugdymas krepšinyje 7–18 metų mokiniams

22.

 Dzūkų krašto menų inkubatorius

„Šviesk ir švieskis" 8–16 metų mokiniams