Neformalusis vaikų švietimas

Kvietimas neformaliojo vaikų švietimo teikėjams

Dokumentų teikimo procesas (prašymo forma), paraiškos forma (1 priedas)

Darbai registruose ir informacinėse sistemose:

       Darbas su Mokinių registru teikėjams  

       Mokinių registro tvarkytojo vadovas NVŠ teikėjams 

 

Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų teikimo sutartis 

NVŠ programos finansavimo sutartis

 

AKREDITUOTŲ LAISVŲJŲ MOKYTOJŲ PATEIKTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ SĄRAŠAS

 

Eil. Nr.

 Laisvojo mokytojo vardas, pavardė

Neformaliojo vaikų švietimo

programos pavadinimas

1.

Loreta Spitrytė

Aerobinė gimnastika

„Tapk krepšinio šokėja"

Linijiniai šokiai, aerobika

2.

Vilija Markauskienė

„Mokomės švęsti kultūringai"

„Kuriu papuošalą pati"

3.

Rūta Karkauskaitė-Ivanauskė

Šokio aerobika ir kūno rengyba

Kūno rengyba treniruoklių salėje

Funkcinės treniruotės treniruoklių salėje 

4.

Raminta Parchomenkienė

Neoklasikinio šokio studija

 

5.

Tomas Vainikonis

Vaikų mokymas plaukti, vandens terapija ir plaukimo pratybos neįgaliesiems (vakarinės grupės)

6.

Inga Neseckienė

„Žaidžiu ir mokausi" anglų kalbos programa 

7.

Laurynas Kasperavičius

„Išmok apsiginti ir sustiprėk sportuodamas karatė"

8.

 Alina Kunigiškienė

Žaidžiu ir mokausi" anglų kalbos programa 11–16 metų mokiniams

9.

Ligitas Bernatavičius

Pramoginių šokių mokymas

Sportinių šokių įgūdžių tobulinimas

10.

Lilija Bernatavičienė

 Lotynų Amerikos ir šiuolaikinių šokių mokymas

Pramoginių, šiuolaikinių ir orkestrinių šokių mokymas

11.

Asta Galbuogienė

Menas kaip terapija

„Kuriame kartu"

„Žiburėlis"

„Judėk ir būk sveikas"

12.

Jolita Kalėdienė

„Man patinka anglų kalba" 7–8 metų mokiniams

„Man patinka anglų kalba" 8–10 metų mokiniams

„Man patinka anglų kalba" 10–11 metų mokiniams

Keramikos studija

13.

Aušra Saulevičiūtė

Šokio studija „Aušrinė" vaikams iki 12 metų

Šou šokio stiliaus techninių elementų mokymas

Šokio studija „Aušrinė" 15–19 metų mokiniams

14.

Loreta Zabalujeva 

„Zumba – laimės vitaminas" 

„Zumba – laimės vitaminas" 

15.

Albertas Sereika

Pirmieji teniso žingsniai

16.

Jureta Šametienė

„Yamahos" muzikos mokyklos dainavimo programa

17. Laisvutė Adomaitienė

Liaudies šokis – jaunieji „Dainavos" nariai

Liaudies šokis – gyvoji tautinės kultūros versmė

18. Dainius Cimbolas Mokomės bendrauti ir stiprinti kūną dziudo treniruotėmis

19.

Gražina Noreikienė

Skudučiavimo ugdymas

20.

Rimas Berulis

Vaikų pirmojo lygio šaudymo programa

21.

Eglė Lynykienė

Kino klubas

22.

Violeta Prakapavičienė

Kanklininkų ugdymo programa

 

AKREDITUOTŲ KITŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TEIKĖJŲ PATEIKTŲ NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ SĄRAŠAS

 

Eil. Nr.

 

 Kito neformaliojo vaikų švietimo teikėjo pavadinimas

 

   Neformaliojo vaikų švietimo programos pavadinimas

 

1.

 Nacionalinė krepšinio akademija

Krepšinis 

        2.

 Šokių studija DOSADO

Sportinių ir šiuolaikinių šokių mokymas

       3.

Alytaus kolegija

Informacinė projektinė kūryba „Scratch" ir „Coder Dojo" aplinkose

Trimatė kompozicija ir erdvinis modeliavimas

Informacinių technologijų kūrybinė laboratorija (C++ ir „MS Office")

Praktiniai medijų meno pagrindai

Projektų kūrimas C++ kalba „CodeBlocks" aplinkoje

Interaktyvių multimedijos produktų kūrimas taikant „Flash" technologiją 

„Logo" programuokime sudėtingiau

Kompiuterinis projektavimas „AutoCad" sistemoje. I kursas

Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas  ir spausdinimas. II kursas

Fotografijos, vaizdo ir garso technologijos

Pirmoji pažintis su C++ kalba

Kūrybinių užduočių sprendimas C++ kalba

„Drąsiai į kompiuterijos pasaulį"

IT taikymas fizikoje

TV laidų kūrimas  

„Logo" ir „GreenFoot" programuokime sudėtingiau

„Flash" animacijos kūrimas 

Spaudinių maketavimas ir dizainas

Vaizdų apdorojimas ir kompozicija su „Adobe Photoshop" programa

Programavimas „Python"

Programavimas „Java"

Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Taikomasis programavimas „SharpDevelop" aplinkoje

Tinklalapių programavimas

4.

Alytaus apskrities moterų futbolo  klubas

Sveikas laisvalaikis – merginų futbolas

5.

VšĮ „American English School" Alytaus filialas

„Bendrauk drąsiai" 7–9 metų moksleiviams (anglų kalba)

Viešojo kalbėjimo pagrindai 10–14 metų mokiniams (anglų kalba)

Viešojo kalbėjimo menas 15–19 metų mokiniams (anglų kalba)

6.

VšĮ „Galiu kitaip"

Robotikos akademija

7.

Lietuvos šaulių sąjunga

Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus miesto jaunųjų šaulių ugdymo programa

8.

Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija"

Kaimynių šalių liaudies amatai – medžio dirbiniai

Lenkų kultūros ir kalbos pažinimas

Rusų kalba ir kultūra  (ABC)

Rusų kalba ir kultūra (pažengusiems)

9.

 VšĮ  „Futbolo akademija Dainava"

Neformalus jaunimo ugdymas futbolo veikloje

10.

Futbolo klubas „Spartukai"

Neformalus jaunimo ugdymas futbolo veikloje

11. VšĮ „Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras"

Sveikos mitybos ir judesio ugdymas

Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės

12.

Alytaus rankdarbių klubas

„Amatų seklyčia"

13.

VšĮ „Žaliasis lankas"

Šaudymas iš lanko ir bendravimas

14.

Alytaus šokių studija „Alemana"

Sportinių šokių mokymas

15.

LT „Imperator"

Vaikų fizinio tobulėjimo ir savimotyvacijos pagrindai

16. Asociacija Alytaus tradicinio aikido klubas Japonų kovinio meno aikido (ai w aki do) sisteminiai užsiėmimai

17.

Lietuvos skautija

Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa Alytaus miesto savivaldybės mokyklų mokiniams

18.

 Asociacija Alytaus aeroklubas

„Aviacija, sukurta ir išbandyta laiko"

19.

 VšĮ „Jaunasis sportininkas"

Neformalus vaikų, jaunimo ugdymas krepšinio veikloje

20.

 VšĮ „Jūsų sportas" 

Neformalus vaikų ugdymas krepšinyje 

„Augu ir stiprėju kartu su krepšiniu"

21. VšĮ „Robotikos akademija"

Ankstyvoji robotika

Smagioji robotika

22. UAB „ARV-Auto" „Mokausi būti vairuotoju"
23. UAB „Menar" NUMICON skaičiavimo programa Alytuje