Naujienų archyvas

« Atgal

Tarptautiniame festivalyje „Baltic Satelid 2012" antroji vieta

Alytaus „Drevinuko" darželio-mokyklos teatro studija „Drevinukas" dalyvavo Tarptautiniame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje-stovykloje "Baltic-Satelid 2012", kuris vyko Lenkijoje, Seinuose, š.m. birželio 12 - 17 dienomis. Tarptautiniame festivalyje dalyvavo vaikų ir jaunimo teatrai iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos bei Lietuvos. „Drevinuko" teatro studija parodė spektaklį pagal V. V. Landsbergio pasaką  ir Jurgio J. Gaižausko muziką „Uodų pasakos" bei iškovojo II vietą.

Mažieji artistai Lenkijoje praleido penkias dienas. Jie puikiai leido laiką stebėdami kitų teatrų pasirodymus, juos aptardami, žavėdamiesi kitų artistų aktoriniu meistriškumu, muzikalumu. Laisvalaikiu vaikai lavino savo kūrybinius gebėjimus kitose meno srityse, aktyviai leido laisvalaikį.

Alytaus „Drevinuko" teatro studijos jaunieji artistai susidraugavo su vaikais  iš Baltarusijos Gardino miesto teatro „Kolokolčik", nuo kurių, prieš išvykstant namo, gavo apdovanojimą, kaip labiausiai patikusiam teatrui bei buvo pakviesti į kitais metais vyksiantį tarptautinį teatrų festivalį – konkursą.

Smagu, kad jaunieji artistai –„zyzalai", nors vėluodami, bet spėjo ir į Alytaus miesto  šventę ir parodė ištrauką iš  spektaklio „Uodų pasakos".

Nesvarbu, kad didžioji artistų dalis šiemet palieka „Drevinuko" darželio-mokyklos teatro studiją, nes iškeliauja toliau mokytis į kitas mokyklas, bet jų kitais metais dar laukia daug pasirodymų. Taigi, mažųjų artistų credo – NUSTOKIME ZYZTI, GERIAU EINAM SKRISTI.

Teatro studijos „Drevinukas" vadovai ir režisieriai Ieva Ivanauskienė ir Jonas GaižauskasKomentuoti
guest.1
dsdfdgfdgfdgf
   
Parašyta 12.6.21 15.23.
gfm
...
   
Parašyta 12.6.21 16.19.

Švietimo įstaigos