Naujienų archyvas

« Atgal

Su nauju spektakliu į Tarptautinį festivalį – stovyklą „Baltic Satelid 2012“ Lenkijoje

Gegužės 28 dieną „Drevinuko" darželio-mokyklos teatro studija „Drevinukas" darželio ugdytiniams,  mokiniams ir jų tėvams bei bendruomenei pristatė tęstinį projektą „Aš dar mažas, bet galiu kurti teatrą", parodydami naują spektaklį pagal Vytauto V. Landsbergio pjesę „Uodų pasakos". Spektaklyje vaidina 36 mokiniai, daugiausia 4a klasės jaunieji artistai. Labai džiaugiamės, kad muziką sukūrė šviesios atminties kompozitoriaus Jurgio Gaižausko sūnus Jurgis Gaižauskas ir jo dukra Giedrė Gaižauskaitė. Taip tęsiamas gražus bendradarbiavimas su šia talentingų menininkų šeima. Scenografiją ir spalvingus uodų, boružių, kirmėlių, zuikių, erelio ir pelėdos kostiumus sukūrė mūsų bičiulė dailininkė Gintarė Markevičienė, o jaunųjų artistų mamos: Daiva Kolodzeiskienė, Virginija Mickevičienė, Ilona Mickienė, Skirma Stabingienė pasiuvo kostiumus. Choreografiją kūrė ir šokių mokė Monika Ivanauskaitė (buvusi mūsų mokinė ir artistė) ir Vilija Gaižauskaitė. Spektaklio režisieriai dramos studijos vadovai: pradinių klasių mokytoja metodininkė Ieva Ivanauskienė ir Alytaus miesto teatro aktorius Jonas Gaižauskas.  

Su naujuoju spektakliu birželio 13–17  dienomis dalyvausime tarptautinėje stovykloje-festivalyje „Baltic Satelid 2012" Seinuose Lenkijoje.  Čia jaunieji artistai ir vadovai turės galimybę pailsėti, dalyvauti kūrybinėse laboratorijose, parodyti savo naująjį spektaklį.

Spektaklį „Uodų pasakos" turės galimybę pamatyti ir Alytaus miesto gyventojai birželio 17 d. miesto šventės metu.

Teatro studijos „Drevinukas" credo „Aš dar mažas, bet galiu kurti teatrą".

Projekto vadovė Alytaus „Drevinuko" darželio-mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birutė SemeškienėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos