Naujienų archyvas

« Atgal

Mokyklų socialiniai pedagogai kviečia bendradarbiauti

Pakviesti visus socialinius padagogus į naują įstaigą kilo mintis 2012 m. vasario 22 d. Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos surengtoje apvaliojo stalo diskusijoje. Tuomet susirinkę Alytaus miesto ugdymo įstaigų socialiniai pedagogai prašė socialinių paslaugų centro direktorės Gitos Špucienės bendro susitikimo su socialiniais darbuotojais, dirbančiais su rizikos šeimomis. 2012 m. balandžio 18 d. VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centre įvyko pirmas bendras įstaigos administracijos, socialinių drabuotojų, dirbančių su rizikos šeimomis, ir Alytaus miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų susitikimas.

Susirinkę svečiai susipažino su įstaiga, jos veikla, socialiniais darbuotojais. Dažniausiai iki šiol bendrauta tik telefonu, todėl smagu susitikti ir pasikalbėti, pasidalinti darbo patirtimi, aptarti efektyvesnio darbo kartu galimybes, pasikeisti kontaktais. Socialiniai pedagogai domėjosi įstaigos darbuotojų darbo diena: kaip ji prasideda, kokios problemos iškyla, kaip jas sprendžia, su kuo dažniausiai bendradarbiauja. Įstaigos darbuotojams buvo aktualu išgirsti socialinių pedagogų darbo sunkumus, problemas ir pasiekimus.

Susitikime dalyvavo 17 Alytaus miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų ir 13 VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro darbuotojų. Atsisveikinę sutarėme ir toliau bendradarbiauti, o 2012 m. rugsėjo 27 d. susitikti ir kartu paminėti Socialinių darbuotojų dieną.

 

Socialinio darbo organizatorė Eglė Kudzytė

 Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos