Naujienų archyvas

Iškilmingas minėjimas Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazijoje

Kovo 6-oji – reikšminga diena Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazijos bendruomenei ir svečiams, gausiai susirinkusiems į iškilmingą renginį, skirtą Adolfo Ramanausko-Vanago 94-osioms gimimo metinėms ir mokyklos dienai paminėti.

Ši diena sutapo su gimnazijos atnaujinto mokyklos muziejaus atidarymu. Modernus ir šviesus muziejus, aprūpintas moderniausia įranga, kuriame sukaupta didelė dalis istorijos nuo gimnazijos įkūrimo laikų, bus naudojama pilietiniam ugdymui, konferencijoms, renginiams organizuoti.

Savo apsilankymu iškilmingą renginį pagerbė Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius, kiti garbingi svečiai.

Renginyje dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas, mero pavaduotojas Dobilas Kurtinaitis, mero patarėjas Gediminas Vaitekūnas, tarybos narys Edmundas Čečėta,  Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Elvyra Aleknavičienė ir vyriausiasis specialistas Romualdas Zdanavičius.

Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas pasveikino susirinkusius gražia ir prasminga proga, pabrėžė praeities ir šlovingos istorijos svarbą ateinančioms kartoms. Pasak mero, pagarba praeičiai yra prasminga, o gerbiama ir menama praeitis įprasminama dabartyje. Mūsų ateičiai – jaunimui, gimnazistams meras linkėjo ir toliau puoselėti gražias tradicijas, o Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazijos direktoriui  Virginijui Skroblui įteikė Alytaus miesto simbolį – baltąją rožę.

Renginį papuošė Alytaus Ramanausko-Vanago mokinių poetinė kompozicija  „Mes – laisvė ir kova".

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos informacija 

 Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos