NAUJIENOS

« Atgal

Žibintai paskelbė advento pradžią

Mažos jaukios švieselės lapkričio 30 dienos ankstyvą rytą Šaltinių pagrindinės mokyklos kieme jau šešti metai pasitiko mokyklos bendruomenę primindamos advento pradžią. Ketvirtokai su savo mokytojomis  Rasa Baranauske, Adrija Saulėniene, Ale Saukaliene ir Daiva Muliuoliene priminė, kad lietuviai nuo seno švęsdavo pirmąją žiemos šventę, kuri anksčiau buvo vadinta Saulės sugrįžtuvių, o vėliau Šv. Andriejaus diena.

Ketvirtokai su šypsenomis ir pačių pagamintais žibintais pasitiko visus – mokytojus, vaikus, lydinčius tėvus ir kitus bendruomenės narius. Nušviestas žibintais takas visiems priminė ne tik advento pradžią, bet ir linkėjo saugaus kelio į mokyklą tamsiu paros metu. Vaikai kiekvienam mokytojui įteikė po popierinį žibintą su pamokoma istorija, prašydami šia žinia pasidalinti klasėse su mokiniais.

Taip prasidėjęs prasmingas šv. Kalėdų laukimas suburs visą bendruomenę bendriems adventiniams skaitiniams ir draugiškiems šiltiems sveikinimams rašyti kalėdiniu paštu. Klasėse vaikų lauks spalvingi adventiniai kalendoriai. Šiuo laukimo periodu ketvirtokai visiems linki ramybės ir susikaupimo.

Rasa Baranauskė ir Adrija SaulėnienėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos