NAUJIENOS

Vėl rugsėjis uždaro vasaros vartus

Putinų gimnazijos bendruomenę sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir Alytaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Rimvyda Ališauskienė.

Į Mokslo ir žinių šventę Alytaus Putinų gimnazijoje skambutis vėl sukvietė mokinius, jų tėvelius ir mokytojus, visi tikisi, kad 2018-2019 m. m. bus sėkmingi.

Prasmingų mokslo metų, sėkmės mokantis, o mokytojams kūrybingumo ir kantrybės linkėjo garbūs svečiai – Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, Alytaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Rimvyda Ališauskienė.

Jau tradicija tapo stebėti iškilmingą jaunųjų šaulių  pasižadėjimą. Džiugu, kad jau ketvirtus metus Putinų gimnazija sėkmingai komplektuoja jaunųjų šaulių klases.

Juozas Luckus, Lietuvos šaulių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vado pavaduotojas, apdovanojo pačius geriausius jaunuosius šaulius.

Gimnazijos direktorė Daiva Sabaliauskienė palinkėjo visiems gerų mokslo metų, o pirmūnams įteikė padėkos raštus.

Skambėjo gimnazistų atliekamos dainos, renginio vedėjų Gretos Tumynaitės bei Domo Pozniako skaitomi šventiniai tekstai.

Itin daug jaudulio išgyveno gimnazijos pirmokai, šešios jauniausiųjų gimnazistų klasės įsilies į darnias putiniškių gretas. Ne mažesnį jaudulį išgyveno ir ketvirtokai, kuriems šis rugsėjis paskutinis, jų vardu kalbėjo Domas Zenkevičius.

Po bendros šventės mokiniai su klasių auklėtojais bei kuratorėmis susirinko į klases pirmai šventinei klasės valandėlei. 

Alytaus Putinų gimnazijos jaunųjų žurnalistų informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos