NAUJIENOS

« Atgal

Vaikų piešinių konkursas „Piešiu tautinį kostiumą“

2017 metai – Tautinio kostiumo metai. Lietuvių tautinis kostiumas, kaip pasakos, dainos, šokiai yra mūsų paveldo dalis. Ta proga mes pakvietėme šalies priešmokyklinio amžiaus vaikus ir pedagoges dalyvauti vaikų piešinių konkurse „Piešiu tautinį kostiumą".

Labai džiaugiamės, kad mūsų kvietimas sulaukė tokio plataus atgarsio. Piešinėlius siuntė iš visos Lietuvos, iš visų penkių etnografinių regionų. Iš viso sulaukėme 82 įvairia technika atliktų darbų. Dalis vaikų piešinių yra eksponuojama Alytaus miesto savivaldybėje, iš jų 12 laureatų darbai. Kita dalis darbų papuošė Alytaus lopšelį-darželį „Putinėlis". Konkurso tikslas - atskleisti savo etnografinio regiono tautinio kostiumo savitumą ir grožį.

Parodos pristatymas vyko vasario 14 d. Alytaus miesto savivaldybėje. Džiugu, kad šis renginys sulaukė žiniasklaidos dėmesio. Lopšelio-darželio „Putinėlis" ugdytiniai, vilkėdami tautiniais drabužiais, pasveikino susirinkusius svečius lietuvių liaudies šokiu „Ausk, dukrele, aštuonytį".

Paroda pasidžiaugė ir visus pasveikino Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

Piešinių paroda „Piešiu tautinį kostiumą" veiks iki kovo 11 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Alytaus lopšelio-darželio „Putinėlis" priešmokyklinio ugdymo pedagogės Aldona Marčiulaitienė  ir Snieguolė ČėsnienėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos