NAUJIENOS

« Atgal

Tarptautinė patirtis augina

Liko tik metai, ir gimnazijos mokytojai su mokiniais matematikos pamokose galės naudotis „Erasmus+" projekto ,,Matematika milijonams" sukurta metodine medžiaga. Smagiausia, kad gimnazija – šios metodikos bendraautorė, nes trečius metus kuriame ją kartu su kitomis penkiomis mokyklomis iš Didžiosios Britanijos, Danijos Karalystės, Vengrijos, Ispanijos ir Kipro. Į mokytojui patogaus formato korteles suguls geroji šešių Europos Sąjungos šalių mokytojų patirtis. Kortelėse mokytojai gaus struktūruotai pateiktus pavyzdžius, kaip žaidžiant mokyti matematikos, kaip vesti pamokas netradicinėse erdvėse, kaip įtraukti tėvus į mokymo procesą. Metodiką, sukurtą bendromis jėgomis, išbandys visų projekte dalyvaujančių mokyklų pradinių klasių mokiniai. Šiai svarbiai ir smagiai misijai jie susirinks vieną savaitę mokytis kartu Danijos Karalystėje 2020 metų pavasarį.

Šiuos mokslo metus su koordinatore pabaigėme Danijoje projekto partnerių susitikime. Jame aptarėme projekto veiklą, nagrinėjome sėkmių priežastis, išklausėme projekte dalyvaujančių mokyklų tėvų ir mokinių apklausos rezultatus. Buvo pamatuotas pokytis mokantis matematikos per dvejus metus. Smagu girdėti, kad mūsų gimnazijos vaikų tėveliai vieni labiausiai įsitraukusių į veiklą. Jie patys veda matematikos pamokas kitaip, priima vykdyti ugdymo veiklą savo darbovietėse ir padeda kelti motyvaciją mokytis šio svarbaus ir ne visada lengvo dalyko.

Tarptautinis bendradarbiavimas suteikia galimybes save pasitikrinti, pasidalinti tuo, kuo stiprūs, su kitų šalių pedagogais ir pasimokyti iš jų – juk tik plėtojant savo stiprybes augama sparčiau. Aukšti akademiniai pasiekimai – vienas iš gimnazijos ateities tikslų.

Alytaus šv. Benedikto gimnazijos informacija

 Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos