NAUJIENOS

« Atgal

Putinų gimnazistai lankėsi BMW automobilių salone ir ARV AUTO vairavimo mokyklos vairavimo aikštelėje Kaune

Alytaus Putinų gimnazijos mokiniai ir gimnazijos vairavimo mokytojas Vaidas Sakalauskas bei administratorius Česlovas Kudarauskas lankėsi BMW automobilių salone ir ARV AUTO vairavimo mokyklos vairavimo aikštelėje Kaune. Pirmoji balandžio 17 d. išvykos stotelė buvo BMW salone – susipažinome su naujausiais ir galingiausiais šios markės automobiliais ir motociklais. Salono darbuotojai mums papasakojo apie jų naujoves, automobilių galingumą ir galimybes, žinoma, leido patiems įvertinti automobilių salonus ir jų patogumą.

Saloną palikome svajingai dūsaudami ir patraukėme toliau – į ARV AUTO vairavimo mokyklos aikštelę. Joje mus pasitiko didelis ir draugiškas kolektyvas. Pirmiausia mums buvo suteikta informacija apie pasiruošimą „Regitros" egzaminui, pristatyti dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai, paskui vienas iš instruktorių mums pristatė mokomąjį motociklą, papasakojo apie jo dalis, valdymą. Po rimtų temų šiek tiek atsipalaidavome, kai darbuotojai atnešė akinius, kurie rodo lengvo arba sunkaus girtumo vaizdą ir vaizdą pavartojus narkotinių medžiagų. Be to,  galėjome pasitikrinti savo reakciją specialiu aparatu – jis po užduoties parodė kiekvieno reakcijos laiką.

Padarę pertraukėlę, pasistiprinę ir šiek tiek pailsėję patys sėdome į automobilius. Turėjome galimybę susipažinti su instruktoriais ir kitokiais, dar nevairuotais automobiliais. ARV AUTO vairavimo mokyklos aikštelė nėra paprasta, ji turi slidžios dangos atkarpą, joje drąsiausieji galėjo išbandyti labai slidų ir pavojingą kelią. Mokiniai puikiai įvykdė užduotis ir įgavo ekstremalių situacijų patirties. Gerai nusiteikę ir pasisėmę naujų įspūdžių atsisveikinome su vairavimo mokyklos darbuotojais, palinkėjome vieni kitiems sėkmės ir patraukėme namo.

Jaunoji Putinų gimnazijos žurnalistė Dalija Lipska

 Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos