NAUJIENOS

« Atgal

Putinų gimnazijos trečiokai keliavo rašytojo Jurgio Kunčino takais

Alytaus Putinų gimnazijos trečiokai keliavo rašytojo Jurgio Kunčino takais. Išvyką organizavo lietuvių kalbos ir literatūros bei užsienio kalbų metodinės grupės. Tikrosios alytiškės, anglų kalbos mokytoja Vida Brindzienė ir lietuvių kalbos mokytoja Danguolė Gintalienė, ne tik tapo ekskursijų vadovėmis ir supažindino su senojo Alytaus, Kurorto, vietomis, menančiomis J. Kunčiną, bet ir atrinko tekstus iš rašytojo kūrinių, kuriuose aprašytas mūsų gimtasis miestas. Mokytojos ir mokiniai, atkeliavę iki svarbaus rašytojui objekto, skaitė ištraukas iš novelių. Girdėjome apie Dailidę, tiltelius, Stadiono ir Gimnazijos kalnus, Laisvės Angelą ir kitas rašytojui svarbias vietas.

Be to, trečiokai lankėsi Jurgio Kunčino bibliotekoje, čia išklausė paskaitą apie rašytojo vaikystę, kūrybą, gyvenimą Alytuje ir Vilniuje, žiūrėjo dokumentinių filmų ištraukas. Daugiausiai susidomėjimo sulaukė Jurgio Kunčino kambarys. Mokiniai ne tik apžiūrėjo eksponatus, bet ir teisingai atsakę į paskaitos klausimus gavo dovanėlių.

Išvykos pabaigoje trečiokai reflektuodami parašė atsiliepimus: „Buvo naudinga išgirsti prisiminimus apie privalomo programoje rašytojo gyvenimą"; „Man patiko, kad mokytoja V. Brindzienė buvo taip gerai pasiruošusi, turėjo daug naudingos informacijos"; „Patiko tokio pobūdžio pamoka, nes pravers ateityje, bet nepatiko daug vaikščioti"; „Daug naujo sužinojai ir apie Alytų, ir apie J. Kunčiną".  Anglų kalbos mokytojos pateikė 10 klausimų „quizizz" aplinkoje.  

Išanalizavę atsakymus, gimnazistų siūlymus, mokytojos pažadėjo panašaus pobūdžio pamokas tęsti ir ateityje.

Jaunoji Putinų gimnazijos žurnalistė Deimantė LatauskaitėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos