NAUJIENOS

Putinų gimnazijos mokytojus pakerėjo gamtos fotografo Ričardo Anusausko darbai ir papasakotos istorijos

Alytaus Putinų gimnazijos mokytojai lankėsi Dargužių amatų centre, susitiko su gamtos fotografu Ričardu Anusausku ir Rūta Žemaitiene. R. Anusauskas – fotografas, muzikantas ir aistringas keliautojas, gamtos mylėtojas, jis aplankė per 170 šalių, keliavo po Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos žemynus.

 Fotomenininkas mokytojams pristatė unikalias, jam pačiam itin svarbias nuotraukas, fotografijų albumus, filmuotą medžiagą, ištraukas iš filmo apie Lietuvos gamtą, pasakojo apie keliones po pasaulį, susitikimus su lemtingais žmonėmis.

Bekeliaudamas fotografas sukaupė didžiulį nuotraukų bei filmuotos medžiagos archyvą, deja, tik mažutę dalį galėjome pamatyti, nes iš kiekvienos kelionės jis parsiveža tūkstančius įspūdingų vaizdų ir nuotykių istorijų, o laikas klausanti tiesiog tirpte tirpo. Tad visi gimnazijos darbuotojai nutarė prašyti, kad R. Anusauskas sutiktų atvykti į gimnaziją ir savo veiklą pristatytų mokiniams, o mokytojams būtų dar viena galimybė susitikti su fotografu ir keliautoju. 

Už tokį susitikimą esame dėkingi gimnazijos socialinei darbuotojai Rimtautei Marčiulionienei ir fotomenininko bendramintei Rūtai Žemaitienei. Išsiskyrėme vildamiesi, kad dar susitiksime ir išgirsime ne vieną istoriją apie pasaulio ir Lietuvos gamtos paslaptis bei įspūdingus jo sutiktų žmonių likimus.

Daiva Baliukonytė, Putinų gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos