NAUJIENOS

« Atgal

Piliakalnio progimnazijoje dvi savaites vyko vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasara mano delne“

Šie mokslo metai Piliakalnio progimnazijai buvo darbingi ir kupini projektinės veiklos. Vienas iš įgyvendintų projektų – vaikų vasaros stovykla „Vasara mano delne". Ją finansavo Alytaus miesto savivaldybė.

Vaikų vasaros poilsio stovyklą šiemet lankė iš viso net 40 Piliakalnio progimnazijos mokinių. Stovykla buvo išskirtinė tuo, kad vyko dviem etapais: birželio 17–21 d. pradinių klasių mokiniams ir birželio 25–28 d. vyresniųjų klasių mokiniams. Šio projekto metu buvo siekiama mokinius į atostogas išleisti sudarant galimybę dar truputį praleisti laiką su savo draugais bei, žinoma, dalyvauti įvairioje kūrybiškumą, aktyvumą bei pažinimo džiaugsmą teikiančioje veikloje.

Visas dvi savaites mokiniai aktyviai bendravo, keliavo, dalyvavo komandinėse užduotyse bei įsitraukė į įvairiausias menines užduotis. Visi stovyklos dalyviai mokėsi, kaip reikia gaminti aitvarus – neatsiejamus vasaros palydovus, kartu su pradinių klasių mokytoja gamino kumštines lėles, piešė mandalas, būdami gamtoje savo fantazijas išliejo piešdami ant popieriaus bei akmenų, iškylavo prie Alytaus piliakalnio. Be visos šios veiklos pradinių klasių mokiniai vyko į Druskininkus ir dalyvavo edukacijoje „Sūri pamoka", taip pat keliavo ir gamtinį pasaulį iš arčiau pažino lankydamiesi Metelių regioninio parko direkcijoje. Vyresnieji mokiniai meninius gebėjimus lavino lankydamiesi Kaune, tapybos ant vandens edukacijoje „Ebru". Taip pat kaip ir mažieji, vyresnieji mokiniai keliavo ir į Metelių regioninį parką, dalyvavo aktyviame žygyje gamtoje su dviračiais, susipažino su gamtos paslaptimis bei pasisėmė daug praktiškų žinių. Be visa ko, vyresniųjų mokinių grupė turėjo galimybę dalyvauti ir Alytaus kraštotyros muziejuje vykusiame edukaciniame užsiėmime.

Piliakalnio progimnazijos bendruomenė džiaugiasi įgyvendintu sėkmingu projektu, padėjusiu užtikrinti turiningą mokinių vasaros poilsį ir už projekto finansavimą dėkoja Alytaus miesto savivaldybei.

Piliakalnio progimnazijos informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos