NAUJIENOS

« Atgal

Panemunės valančiukai stovyklavo Naisiuose

2018 m. birželio 9–10 d. Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos valančiukai Martynas Astikas, Roberta Karengaitė, Marija Nikliauzaitė,  Akvilė Šimanskaitė ir tikybos mokytoja metodininkė Reda Savulionienė drauge su Marijampolės, Mosėdžio ir Naisių valančiukais dalyvavo respublikiniame sąskrydyje – stovykloje „Valančiukai Naisiuose".

Birželio 9 d. sugužėjome į Naisių kultūros rūmus, kur vyko stovyklos atidarymas. Papietavę vykome į ekskursiją po Naisius. Aplankėme Saulės aikštę, inkilų muziejų, Naisių žemės istorijos muziejų, Baltų žolynų muziejų, Baltų areną, Triušių ir Angelų salą, Literatūros muziejų, Ramūno Karbauskio žemaitukų muziejų. Vėliau dalyvavome orientacinio sporto varžybose. Po vakarienės prie laužo ant Baltų arenos dainavome dainas, žaidėme stalo žaidimus, mokėmės šokių ir šėlome diskotekoje.

Birželio 10 d. po pusryčių susitikome su Seimo nariu Ramūnu Karbauskiu. Jis maloniai pasidalijo savo įžvalgomis ir mintimis apie žalingų įpročių poveikį jaunimui. Paskui vykome į Kryžių kalną ir dalyvavome šv. Mišiose Kryžių kalno vienuolyne. Jos buvo aukojamos už valančiukus ir jų vadovus. Sugrįžę gėrėjomės Naisių vasaros teatro muzikine programa. Po refleksijos atsisveikinome iki naujų susitikimų. Dėkojame renginio organizatoriams už svetingumą, puikų laiką drauge, kūrybišką ir turiningą stovyklą.

Reda Savulionienė, Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja metodininkėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos