NAUJIENOS

Miesto pedagogų bendruomenė rinkosi į šventinį forumą

Šiemet Alytaus miesto švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų, mokytojų ir specialistų šventinį forumą „Naujų mokslo metų veiklų kryptis – bendri siekiai, bendri darbai" organizavo projekto „Lyderių laikas 3" komanda ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius. Forumas vyko Alytaus Jotvingių gimnazijoje.

Forumo pirmoje dalyje atskirose grupėse vyko idėjų mugė „Bendro tikslo link", kurioje projekto „Lyderių laikas 3" magistrantai pristatė savo magistrinius darbus, o projekto moderatoriai kartu su dalyviais aptarė naujų mokslo metų veiklų kryptis, siekius, bendrus darbus.

 Šventinio forumo antroje dalyje dalyvius pasveikino savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, šmaikštų sveikinimo žodį tarė Jotvingių gimnazijos direktorius Kęstutis Miliauskas. Jis švietimą palygino su ledkalniu. Didžioji, siekianti iki 90 proc., jo dalis yra nematoma, po vandeniu. Visą įspūdį sukuria mažoji, viršutinė jo dalis. Kai apatinė dalis paplaunama, ledkalnis apvirsta. Švietime didžioji jo dalis yra kuriama pamokose. Tad reikėtų tuo rūpintis, tobulinti ir pagal tai vertinti, kad neapvirstume ant galvos, kitą sykį tuštokos. Direktorius visiems linkėjo įdomios veiklos, geros nuotaikos ir didelės algos!

2018-2019 mokslo metų žemėlapį pristatė Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėja Rimvyda Ališauskienė.

Nuotaikingai nuteikė forumo teatras „Žvilgsnis iš šalies", kuriame dalyvavo Jotvingių gimnazijos  ir forumo dalyviai.

Apibendrinantį žodį tarė projekto „Lyderių laikas 3" konsultantė Kotryna Gotberg.

Alytaus Jotvingių gimnazijos informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos