NAUJIENOS

« Atgal

Idėjų semiasi iš Rytų šalies

Alytaus Putinų gimnazijoje, kaip žinoma, koridoriuose eksponuojamos mokinių darbų parodos. Taigi dienos šviesą išvydo nauji darbai, pasirodė paroda pavadinimu „Muzika, kuri suteikia mano gyvenime spalvų". Šios parodos autorė - Ia klasės mokinė Deimena Povilaitytė. Vos pirmieji metai mūsų gimnazijoje, o ši mokinė ryžosi pristatyti išskirtinę parodą.

Kas įkvėpė sukurti šiuos kūrinius?

Sukurti šiuos kūrinius mane įkvėpė susižavėjimas Pietų Korėja ir jos kultūra, išgarsėjęs muzikos žanras. Daugiau nei prieš metus išgirdau grupės BTS kūrinį "Fake love" ir tai man atvėrė kelią į Pietų Korėjos kultūros pažinimą bei muzikos įvairovę. Aš atradau save pradėjus domėtis Pietų Korėja ir klausyti šio išskirtinio muzikos žanro- K-pop.

Kodėl toks parodos pavadinimas?

Tiesą sakant, nėra lengva su pavadinimų kūrimu, jį man padėjo sugalvoti draugės bendraklasis.

Kokie kūrybiniai planai?

Sunku pasakyti. Mano mintys nėra nuspėjamos, tačiau, manau, artimiausias planas yra pabaigti neužbaigtus piešinius, o vėliau -  kas šaus į galvą.

Ką apie šią parodą mano kiti mokiniai?

Kiekvieną kartą praeidama pažiūriu į darbus, jie mane įkvepia. Man Deimenos paroda labai patinka, net nuotaika pagerėja pamačius darbus. Labai džiaugiuosi dėl draugės ir tikiuosi, kad ir kitiems patinka ši nuostabi darbų paroda (Augustė).

Labai miela ir smagu, kad ji nusprendė pasidalyti tuo, kas jai svarbu, ir atidavė dalelę savęs į šiuos piešinius. Manau, BTS grupės narių širdis sušildytų  pamačius šiuos darbus. Paroda, iš tiesų, verta dėmesio (Vakarė).

Ia klasės mokinę Deimeną Povilaitytę, parodos autorę, kalbino Greta Vaškevičiūtė, IIIb klasės mokinėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos