NAUJIENOS

« Atgal

Gaisras Pramonės rajone: svarbi informacija gyventojams!

Šiąnakt Pramonės rajone kilus gaisrui Alytaus miesto savivaldybėje skubiai sušauktas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis.

Šiuo metu skubiai iš Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro evakuojami čia slaugomi ligoniai. Sunkūs ligoniai perkeliami į VšĮ Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę ir Šeimos centrą, o visi kiti – į Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklą.

Pramonės rajone veikiančios įmonės raginamos kuo skubiau nutraukti darbą. Prašome alytiškių nevykti į Pramonės rajoną, o esant būtinybei – dėvėti respiratorius ar medicinines kaukes.

Gyventojams rekomenduojama uždaryti langus, uždengti šulinius ir pagal poreikį naudoti asmens apsaugos priemones.

Gaisro vietoje dirba gausios ugniagesių pajėgos. Gaisrą gesinti padeda Varėnos, Marijampolės, Druskininkų, Kauno ir Vilniaus ugniagesiai. Į pagalbą pasitelkta kariuomenė, viešasis transportas. Įvykio vietoje budi greitoji medicininė pagalba.

 

Stabdyti ugdymo proceso Putinų mikrorajone esančiose švietimo įstaigose nėra poreikio. Kol kas vėjo kryptis nėra pasisukusi švietimo įstaigų link. Situacija stebima. Švietimo įstaigoms rekomenduojama mokiniams neorganizuoti jokios veiklos lauke.

Komunikacijos skyriaus informacijaKomentuoti
galaxx15
"Kai Lietuvos gyventojams gali kilti pavojus dėl stipraus vėjo ar kitų ekstremaliųjų situacijų, į mobiliuosius telefonus yra siunčiami perspėjimo pranešimai. Kad juos gautų, gyventojai turi nusistatyti mobiliuosius telefonus. "
Ar buvo siųsti tokie pranešimai?
Gal reikėtų gyventojus informuoti, kaip nustatyti savo mobiliuosius, kad gautų
šiuos perspėjimus, o ne apsiriboti pranešimu Naujienų skiltyje
   
Parašyta 19.10.16 17.04.

Švietimo įstaigos