NAUJIENOS

« Atgal

Alytaus muzikos mokyklos akordeonistų rudeninis čempionatas

Paskutinę šių metų rudens dieną Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos salėje vyko Muzikos mokyklos akordeono skyriaus mokinių čempionato II turas. Renginyje dalyvavo mokiniai, lapkričio 15 d. sėkmingai įveikę I turo atranką.

Renginio didįjį prizą dalyviams įsteigė verslininkas Vytis Šliažas, buvęs Muzikos mokyklos mokinys. Rėmėjas džiaugėsi galimybe išgirsti ir paskatinti pradedančius muzikuoti jaunuosius atlikėjus. Jis taip pat pažadėjo paremti geriausiai pasirodžiusių mokinių išvykas į respublikinius ar tarptautinius konkursus. Tokią galimybę įgijo Elita Stasiukynaitė (1 kl.), Edas Knyšius (2 kl.), Gabrielius Zenevičius (3 kl.), Nedas Žukevičius (6 kl.) ir Gustė Stanevičiūtė (8 kl.).

Alytaus akordeonistų rudeninio čempionato didžiojo prizo taure mokytojų komisijos ir renginio rėmėjo Vyčio Šliažo sprendimu buvo apdovanota 8 klasės mokinė Gustė Stanevičiūtė. I vietos diplomus ir nominacijas už muzikalumą laimėjo Gabrielius Zenevičius (3 kl.) ir Nedas Žukevičius (6 kl.). Ketvirtos klasės mokinys Evaldas Sipavičius buvo apdovanotas I vietos laureato diplomu. II vietos laureato diplomais buvo apdovanoti Nuelis Vaina (3 kl.), Matas Matulaitis (6 kl.), Airida Juškauskaitė (6 kl.), Mantas Dumbliauskas (7 kl.), Augustinas Pranckus (7 kl.). III vietos diplomus gavo Tadas Petkevičius (6 kl.) ir akordeoną kaip antrąjį muzikos instrumentą pasirinkęs Pijus Zamblauskas (6 kl.). Pirmokams – Eimantui Stukui, Kristupui Kosui, Jurgiui Gumauskui ir Emiliui Balčiūnaičiui dalyvavimas čempionate tapo ir pirmuoju pasirodymu scenoje, todėl jie visi buvo apdovanoti laureatų diplomais ir saldžiais medaliais.

Džiugu, kad rudeninis akordeonistų čempionatas paskatino ir motyvavo jaunuosius atlikėjus muzikuoti ir tobulėti. Renginio dalyviai pajuto, kad muzikavimas praskaidrina trumpėjančias rudens dienas ir moko išreikšti savo emocijas instrumento garsais.

Mokinius čempionatui parengė mokytojos Rūta Vaičaitienė, Neringa Miliauskienė, Rima Beitnarienė ir Violeta Ligeikienė.

Muzikos mokytoja metodininkė Violeta LigeikienėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos