NAUJIENOS

Alytaus lopšelyje-darželyje „Girinukas“ startuoja „eTwinning“ projektas „Aš – Žemės dalelė“

Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas" auklėtojos Irena Giedrienė ir Daiva Turčinavičienė dalyvauja tarptautiniuose „eTwinning" projektuose. Pedagogių  tarptautinių projektų patirtis prasidėjo,  įsitraukiant į kitų įstaigų sukurtus projektus. 2017 m. Irena ir Daiva sukūrė „eTwinning" projektą „Sportas sveika – sportas nuotaika gera", kuriam buvo suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis. Lydėjusi sėkmė paskatino sukurti dar vieną projektą „Aš – Žemės dalelė", kurio tikslas atskleisti vaikams gamtos svarbą ir reikšmę žmonių gyvenimui, siekiant išsaugoti natūralią, švarią ir gražią aplinką. Šiuo projektu siekiama, kad vaikas galėtų sužinoti, patirti, atrasti, analizuoti, kurti, būtų aktyvus dalyvis, o ne pasyvus stebėtojas. Svarbu, kad vaikas aplinką pažintų visais pojūčiais. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos vaikai gaus vykdomo projekto metu, taps geru pagrindu atsirandantiems ir jau turimiems vaikų įgūdžiams.

Projektas  „Aš – Žemės dalelė"  startuoja  nuo 2019 m. vasario mėnesio.

Dalyvavimas „eTwinning" projektuose skatina bendrauti, bendradarbiauti ir keistis gerąja patirtimi su Lietuvos bei Europos švietimo įstaigomis, išbandyti įvairius  IKT įrankius. Kiekvienas projektas suteikia bendradarbiavimo, organizavimo patirties, įkvepia naujiems projektams, įtraukia tėvus į projektinę veiklą.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Daiva Turčinavičienė, vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Irena GiedrienėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos