NAUJIENOS

« Atgal

Alytaus Dainavos progimnazijos mokiniai mokosi ne tik mokyklos suole

Ar girdėjote, kaip Alytaus Dainavos progimnazijos 3–4 klasės mokiniai, lankantys paiilgintos darbo dienos grupę, dalijosi įspūdžiais apie edukacinę pamoką ūkininko laukuose?

Daug galima išmokti iš vadovėlių, pasakojimų, bet patyriminis mokymasis yra vienas veiksmingiausių. Mokiniai mokėsi veikdami – drauge su pailgintos grupės mokytoja Genute Barysiene vyko pas ūkininką Mindaugą Anušauską, gyvenantį netoli Butrimonių miestelio. Ūkininkas papasakojo apie darbus laukuose, parodė turimą techniką. Jis noriai dalijosi ne tik savo patirtimi, bet ir rudens gėrybėmis. Kiekvienas galėjo išsirauti didžiausią morką, svogūną, nusiskinti moliūgą. Apdalinti daržovėmis, mokiniai važiavo į Butrimonių miestelį pasigrožėti fontanu.

Džiaugiamės, kad yra socialiai atsakingų ūkininkų, kuriems rūpi vaikai ir kurie nori parodyti daržovių kelią nuo laukų iki stalo. Ši pamoka suteikė mokiniams daug teigiamų emocijų. Smagu matyti laimingus vaikų veidus.

Ši pamoka finansuojama iš programos „Valgyk protingai" projekto „Žinau, kas mano lėkštėje" lėšų. Programos „Valgyk protingai" organizatorius yra VšĮ „Humana People to People Baltic", o partneris – Ugdymo plėtotės centras. Projektą mokykloje koordinuoja ir veiklą inicijuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Kamandulienė. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita KamandulienėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos