NAUJIENOS

« Atgal

Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokiniai – STEAM mokslų konkurso laimėtojai

Birželio 4 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vyko aštuntojo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuoto bei STEAM srities dalykų mokytojų asociacijos organizuoto STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas" uždarymas.

Šiais metais konkurse dalyvavo daugiau kaip 300 įvairaus amžiaus mokinių iš visos Lietuvos ir pateikė konkursui apie 80 originalių, gamtos reiškinius ir dėsnius tyrinėjančių videoeksperimentų.

Alytaus „Sakalėlio" pradinei mokyklai konkurse atstovavo trys mokinių komandos, iš jų net dvi tapo konkurso prizininkėmis. Pradinių klasių mokinių grupėje Alytaus „Sakalėlio" pradinės mokyklos 4c klasės pirmoji mokinių komanda – Arnas Urbonas, Nikolas Cipkus, Greta Stolytė, Gustė Šukevičiūtė, Deimantė Saulėnaitė užėmė 2 vietą ir laimėjo edukacinę kelionę į Klaipėdą bei mokslinės literatūros prizus už tiriamąjį darbą „Popieriaus maudynės";  4c klasės antroji mokinių komanda – Dovydas Aleksandravičius, Gustė Liubamirskaitė, Augustė Ražanauskaitė ir Povilas Senuta užėmė 3 vietą ir buvo apdovanoti konkurso rėmėjų dovanomis už tiriamąjį darbą „Malachito kiaušiniai".

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Lijana GudaitienėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos