NAUJIENOS

« Atgal

„Vandens galia“ Piliakalnio progimnazijos pradinukams

2018–2019 m. m. vykdomas aplinkos apsaugos srities projektas „Vandens galia", dalinai finansuojamas iš Alytaus miesto savivaldybės infrastruktūros priežiūros ir aplinkos kokybės gerinimo programos lėšų (300 Eur). Projektas skirtas 1–4 klasių mokiniams. Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2019 m. balandžio mėn. 1 d. iki 2019 m. spalio mėn. 31 d. Jį koordinuoja pradinių klasių mokytoja metodininkė Rima Pėstininkienė. Projekto ,,Vandens galia" svarbiausias prioritetas yra visuomenės švietimas ir mokymas aplinkosaugos klausimais. Pagrindiniai tikslai yra ugdyti mokinių ekologinę kultūrą, pagarbą gamtai,  supažindinti mokinius su vandens rūšimis, vandens teikiama nauda žmogui ir gamtai.

Projektas ,,Vandens galia" pradėtas vykdyti balandžio mėnesio 3 dieną, buvo pristatyta  veikla. Mokiniai rinko ir analizavo literatūrą apie vandenį ir jo rūšis, dalijosi su kitais mokiniais.  1–3 klasių mokiniai buvo išvykę į Druskininkus, aplankė Druskininkų gydyklas, mineralinio vandens gręžinius ir biuvetes, grožio šaltinį, ragavo įvairių skonių mineralinio vandens, dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Kelionė laiku". 2–4 klasių mokiniai buvo išvykę į Birštoną, aplankė mineralinio vandens biuvetes, dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Mineraliniai vandenys ir šaltiniai".

Rudenį 1–4 klasių mokiniai kurs ir gamins skrajutes apie vandenį, jo rūšis, ekologiją ir dalins progimnazijos bendruomenei bei konferencijos dalyviams. Vyks į UAB ,,Dzūkijos vandenys". Ruoš pranešimus ir skaidres bei dalyvaus mokslinėje praktinėje konferencijoje ,,Vandens galia", į ją pakvies pradinių klasių mokinius iš Alytaus miesto bendrojo ugdymo įstaigų.

Rima Pėstininkienė, Piliakalnio progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos