NAUJIENOS

« Atgal

„Sakalėlis“ vėl tarp respublikos laureatų

Nuo 2017 m. rugsėjo ,,Sakalėlio" pradinės mokyklos mokiniai džiaugėsi antrą kartą galėdami dalyvauti šviečiamojoje gyvulininkystės programoje ,,Augink, rūpinkis, mylėk". Programos veiklos organizatorė vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vilma Žilionienė į mokykloje ir už jos ribų vykdomą edukacinę veiklą siekė įtraukti  kuo daugiau mokyklos mokinių.

Siekiant išsiaiškinti, kaip programos dalyviams sekėsi pagilinti bei įtvirtinti žinias apie gyvulininkystę ir kieno įgyvendinti projektai ar parengti kūrybiniai darbai geriausi, š. m. balandžio  – gegužės mėn. buvo paskelbtas kūrybinių darbų konkursas „Gyvulininkystė ir MES". Dėl projektinės veiklos kūrybiškumo, renginių masiškumo, viešumo, sugebėjimo perteikti konkurso tikslus ir uždavinius Alytaus ,,Sakalėlio" pradinė mokykla ir vėl tapo viena iš penkių mokyklų respublikos laureačių (II modulio – pradinio ugdymo įstaigų kategorija).

Komisija, sudaryta iš Žemės ūkio ministerijos, programos „Leader" ir Žemdirbių mokymo metodikos centro darbuotojų, iš kiekvieno modulio atrinko po 5 konkurso nominantus.  Pradinio ugdymo įstaigų kategorijoje nominantėmis tapo Alytaus ,,Sakalėlio" pradinė mokykla, Druskininkų „Atgimimo" mokykla, Panevėžio „Vilties" progimnazija, Rokiškio r. Kamajų     Antano Strazdo gimnazija ir Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija.

Šviečiamoji gyvulininkystės programa, skirta paskatinti vaikus ir jaunimą domėtis gyvulininkyste, startavo 2015 metais. Pirmojo sezono, kuris baigėsi 2016 m., rezultatai pranoko lūkesčius – programos dalyviai suorganizavo beveik 500 renginių, į juos sukvietė apie 17 tūkst. vaikų.

Dalyvavimas programoje suteikė galimybę mieste gyvenantiems vaikams pažinti kaimą: gyventojų buitį, ekologinius ūkius ir juose auginamus naminius gyvulius, gaminamus žemdirbystės ir gyvulininkystės produktus, juos degustuoti ir mėgautis.

Alytaus „Sakalėlio" pradinės mokyklos informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos