NAUJIENOS

« Atgal

„eTwinning mokykla“ – Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla

Dalijamės džiugia žinia, kad mūsų mokykla šiais metais buvo apdovanota ,,Programos eTwinning mokykla" ženkleliu. Tai ne tik asmeninis atskirų mokytojų įvertinimas už jų sėkmingą veiklą, bet ir pripažinimas visai mokyklos komandai už pasiekimus „eTwinning" programoje. Ženklelį pelniusios mokyklos bus pristatomos Europos lygiu, prisijungs prie mokyklų lyderių tinklo ir prisidės prie programos ateities kūrimo. Tokį apdovanojimą pelnė tik septynios Lietuvos mokyklos ir keletas darželių bei neformalaus ugdymo centrų. Tokiu būdu tapome pripažinta šių sričių lydere:

  • Skaitmeninės veiklos
  • Elektroninio saugumo
  • Inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų
  • Personalo  profesinio tobulėjimo skatinimo
  • Personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklos skatinimo

Mūsų mokykla itin aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje. Šiuo metu vykdoma 19 projektų, aktyviausios – užsienio kalbų  mokytojos, spec.klasių ir pradinio ugdymo pedagogės. 2018 m. rusų kalbos mokytoja Dainora Lebedinskaja už projektą ,,Pasveikinkim vieni kitus" buvo apdovanota nacionaliniu kokybės ženkleliu.

„eTwinning" mokykla yra pavyzdys kitoms ugdymo įstaigoms: ji įkvepia ir padeda kitoms mokykloms pasiekti jų lygį. „eTwinning" mokykla siekia švietimo pokyčių, kad globojami jaunuoliai taptų geresniais žmonėmis, geriau besimokančiais mokiniais ir aktyvesniais piliečiais. Mokyklos vadovai ir mokytojai supranta „eTwinning" vertybes ir jų svarbą, laiko jas mokyklos politikos pagrindu ir siekia profesinio tobulėjimo.

Programos „eTwinning" mokyklos misija yra siekis aktyviai skatinti „eTwinning" veiklą ir skleisti savo patirtį visomis priemonėmis: organizuoti atvirų durų dienas, teikti informacinę ir praktinę pagalbą savo kolegoms ir kitoms mokykloms,  aktyviai ieškoti būdų, kaip sukurti integracinę aplinką visų gebėjimų mokiniams, jų tėvams ir mokyklos bendruomenei. Mokytojai naudoja „eTwinning", kad palaikytų ir pristatytų savo mokyklą ir mokymo programas per novatoriškus pedagoginius modelius, mokymąsi bendradarbiaujant, į mokinį orientuotą švietimą ir  lankstų požiūrį į ugdymą ir mokymosi erdves.

Programos „eTwinning" mokyklos vardo esmė – tai augimas ir kelionė pirmyn.

Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos