NAUJIENOS

„Erasmus+“ projektas „Matematika milijonams“

Kovo 2–8 d. keturi 3a ir 3b klasių mokiniai Indra Grimalauskaitė, Tautvydas Stumbras, Amanda ir Aldas Ausukevičiai kartu su pradinių klasių mokytoja Jolita Svirinavičiene ir anglų kalbos mokytoja Ineta Boguševičiene dalyvavo „Erasmus+" projekto „Matematika milijonams" partnerių susitikime Kipre. Mokytojai ir mokiniai iš Kipro, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Danijos, Vengrijos ir Lietuvos praleido pilną įspūdžių, naujos patirties savaitę. Nors veikla – nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, tačiau vaikams laikas neprailgo, jie mėgavosi kiekviena Kipre praleista diena.

Projekto partneriai vedė pamokas, dalijosi gerąja patirtimi, kaip mokinius sudominti matematika, pristatė specialiai projektui sukurtas metodines priemones ir matematinius žaidimus.

Mokiniai greitai susibičiuliavo vieni su kitais, smagiai leido laiką sporto aikštyne, Robotikos užsiėmimuose, žaidimų kambaryje bei mokė vieni kitus žaisti tradicinius savo šalių žaidimus. Kartu leidžiamas laikas padėjo mokiniams gilinti ir anglų kalbos žinias.

Malonus sutikimas laukė Kipro Dali miesto mokykloje. Čia buvo puikiai organizuota įvairios veikla. Mokiniai žaidė matematinius domino žaidimus, statė, konstravo, iš miltų tešlos gamino, svėrė ir kepė skaičius ir netgi susipažino su sūrio gaminimo tradicijomis bei technologija.

Projekto dalyviai ne tik gilino matematikos žinias, bet ir turėjo galimybę susipažinti su antruoju pagal dydį Kipro miestu – Larnaka, jos apylinkėmis ir neolito laikų gyvenviete Chirokitija.

Mokiniai tikino, kad Kipre turiningai ir smagiai praleistą jie laikas įsimins ilgai, o įgyta patirtimi būtinai pasidalins su draugais.

Alytaus šv. Benedikto gimnazijos informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos