NAUJIENOS

« Atgal

„Drevinuko“ mokyklos-darželio stovykla „Aš ir tu! Atostogaukime kartu“

Turbūt sutiksite, kad pažinti draugą visai kitoje aplinkoje yra be galo įdomu. Todėl šių metų Alytaus „Drevinuko" mokyklos-darželio stovykla taip ir pavadinta – „Aš ir tu! Atostogaukime kartu".

Tik užbaigę mokslo metus ir išlydėję ketvirtokus į platesnį pasaulį, rinkomės į stovyklą. Pirmosios pamainos stovyklautojai džiaugėsi pažintimi su Alytaus sporto ir rekreacijos centru.  Dėkojame rankinio, lengvosios atletikos ir šaudymo treneriams už įdomų savo būrelių pristatymą.

Tiek pirmos, tiek antros pamainos stovyklautojai turėjo unikalią progą pažinti gyvūnų pasaulį iš arti. Vaikų širdeles sujaudino „Nuaro" globotinių akelės. Vieni kitiems prižadėjome, kad savo augintiniams būsime atsakingi šeimininkai.

Ne tik vaikai, bet ir stovyklos vadovės pirmą kartą sėdo į sklandytuvą, jodinėjo arkliu! O kur dar keturračių išbandymas!

Dėkojame Alytaus miesto savivaldybei, kurios dėka visi 32 „Drevinuko" mokyklos-darželio stovyklautojai  galėjo užsiimti edukacine veikla ne tik Alytuje, bet ir už jo ribų.

Daina ir šokis buvo tarsi mūsų vizitinė kortelė. Vaikams mielai plojo Alytaus miesto bendruomenės centro, lėlių teatreo „Aitvaras" lankytojai. Mažą koncertą pasidarėme nuotykių parke „Tarzanija" ir Mažosios Dailidės ežerėlio pliaže. Net vairuotojai negailėdavo šypsenų ir noriai mums mojuodavo, kai sutikdavo dainuojančius stovyklautojus keliaujančius pėsčiomis.

Nors stovyklos vėliavą jau nuleidome, bet išsiskirstėme vieni kitiems linkėdami geros likusios vasaros ir tardami „Iki kitų metų!"

P. S. Kviečiame užsukti į Alytaus „Drevinuko" mokyklos-darželio feisbuko paskyrą, kur rasite daugiau nuotraukų iš projekto veiklos.

Alytaus „Drevinuko" mokyklos-darželio informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos